SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou SO’BiO

SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou

Perfektní produkt SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou od oblíbené značky za příznivou cenu 245 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: 

Skladem

Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2.000 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Originální produkt SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou od producenta SO’BiO - tento artikl je v tuhle chvíli za perfektní cenu 245.00 Kč.

Dvoufázová micelární voda SO’BiO étic Pur Bamboo, s jemnou texturou a lehkým pocitem na pleti, efektivně odlíčí i voděodolný make-up a zároveň citlivě čistí tvář od všech nečistot. Složení s 99 % přírodních ingrediencí, obohacené o organický francouzský bambus a moringu, pokožku přirozeně hydratuje, osvěžuje a zanechá ji příjemně jemnou a vláčnou. Certifikováno Ecocert Cosmos Organic, ideální pro každý typ pleti. Před použitím lahvičku protřepejte, naneste na tampon a jemně setřete obličej, oči i rty. Není třeba oplachovat.

Etický přístup má francouzská značka SO’BiO étic nejen v názvu. Do puntíku se jím řídí už od roku 2007 při výběru dodavatelů surovin, materiálu obalů i samotné výrobě. Záleží jí na tom, aby si vysoce kvalitní přírodní kosmetiku mohl dovolit opravdu každý, a tak ji nabízí za férovou cenu. Svou širokou nabídkou opečuje ženy, muže i děti od hlavy až po paty. Portfolio neustále rozšiřuje a stíhá při tom finančně podporovat environmentální projekty. Její produkty nesou přísnou certifikaci Ecocert a ochrannou známku Cosmébio.

Parametry produktu SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou

  • Název: SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou
  • Cena: 245.00 Kč
  • Výrobce: SO’BiO

Podobné produkty

SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou

Další produkty od výrobce

SO’BiO

SO’BiO étic Voda micelární dvoufázová - Pur BAMBOO BIO (500 ml) - s organickým bambusem a moringou od firmy SO’BiO - toto zboží si můžete nechat doručit v jedinečné akci za 245.00 Kč. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu budou BEZPLATNĚ dopraveny objednávky s hodnotou Kč a více. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v našem skladu v Letňanech - ZDARMA. Výdejní doba: po - pá 9 - 17 h
  • GLS přepravní služba - 89 Kč
  • PPL přepravní služba - 96 Kč
  • Zásilkovna - 55 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky - 98 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu - 88 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny - 68 Kč
  • Liftago - 125 Kč
Platba

  • Platba kartou online (Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro)
  • Bankovním převodem
  • Platba při převzetí v ČR (dobírka) - 29 Kč