Oblíbené zboží LEROS Bylinná směs Eukalyptus Cold Brew - nálev. sáčky (20 x 1,8 g) - na přípravu ledového čaje od populární značky Leros výhodně za 69 Kč. Zobrazit více »
Skladem > 3 ks
pro objednávky nad 2.000 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
LEROS Bylinná směs Eukalyptus Cold Brew - nálev. sáčky (20 x 1,8 g) - na přípravu ledového čaje oblíbené značky LEROS - toto zboží doporučujeme s extra slevou za 69.00 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytováno pro objednávky nad Kč. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Exkluzivní LEROS Bylinná směs Eukalyptus Cold Brew - nálev. sáčky (20 x 1,8 g) - na přípravu ledového čaje od výrobce LEROS - tento artikl čeká na vás za skvělou cenu 69.00 Kč.
Cold Brew bylinkové směsi oceníte zejména během parných dní. Nálevový sáček není třeba louhovat v horké lázni, extrakce probíhá za studena. Ve směsi je velmi výrazný podíl eukalyptu, který normalizuje dýchací cesty, a máty proslulé svojí schopností osvěžit a zlepšit trávení. Výluh zaujme nejen příjemnou nasládlostí způsobenou přítomností cukrové řepy, ale i netradiční barvou. Červená řepa a rooibos zabarvují směs nejdříve do růžové, poté do sytě oranžového odstínu.
Psal se rok 1954, kdy moravskou Strážnicí zavoněl heřmánek a do šálků se louhovaly první bylinné léčivé směsi značky LEROS. A léčivé skutečně – jako jeden z mála výrobců má totiž čaje certifikované jako léčivo Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Však LÉčivé ROStliny daly jméno i samotné značce. A když harmonii bylinek v čajích doladila k dokonalosti, doplnila své voňavé portfolio také o voňavou přírodní kosmetiku, oštemplovanou certifikátem CPK BIO.
Parametry produktu LEROS Bylinná směs Eukalyptus Cold Brew - nálev. sáčky (20 x 1,8 g) - na přípravu ledového čaje