LEROS Čajový dýchánek Chilli

LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť

Zákazníky doporučované zboží LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť kvalitní značky výhodně za 75 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: 

Skladem > 4 ks

Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2.000 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Originální produkt LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť od producenta LEROS - tento artikl je v tento okamžik ve výprodejové akci za 75.00 Kč.

Bylinný čaj LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně vnáší do každého šálku příjemnou hřejivost a jemně pikantní tóny díky kombinaci chilli a zázvoru. Sladké aroma dýně harmonicky doplňuje kořeněnou zemitost ostatních bylin, zatímco lehký nádech skořice, kardamomu a hřebíčku vytváří jedinečný zážitek. Nálev je nazlátlý a jeho vůně osloví milovníky přírodních chutí bez umělých aromat, sladidel a lepku. Vhodný pro vegany. Stačí zalít sáček horkou vodou a vychutnat si chvíli pohody.

Psal se rok 1954, kdy moravskou Strážnicí zavoněl heřmánek a do šálků se louhovaly první bylinné léčivé směsi značky LEROS. A léčivé skutečně – jako jeden z mála výrobců má totiž čaje certifikované jako léčivo Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Však LÉčivé ROStliny daly jméno i samotné značce. A když harmonii bylinek v čajích doladila k dokonalosti, doplnila své voňavé portfolio také o voňavou přírodní kosmetiku, oštemplovanou certifikátem CPK BIO.

Parametry produktu LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť

  • Název: LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť
  • Cena: 75.00 Kč
  • Výrobce: LEROS

Podobné produkty

LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť

Další produkty od výrobce

LEROS

LEROS Čajový dýchánek Chilli, zázvor & dýně - nálev. sáčky (20 x 2 g) - jemně pikantní, hřejivá chuť značky LEROS - tento artikl musíte mít v jedinečné akci za 75.00 Kč. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v našem skladu v Letňanech - ZDARMA. Výdejní doba: po - pá 9 - 17 h
  • GLS přepravní služba - 89 Kč
  • PPL přepravní služba - 96 Kč
  • Zásilkovna - 55 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky - 98 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu - 88 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny - 68 Kč
  • Liftago - 125 Kč
Platba

  • Platba kartou online (Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro)
  • Bankovním převodem
  • Platba při převzetí v ČR (dobírka) - 29 Kč