Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic Nobilis Tilia

Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic

Limitovaná edice produktu Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic od v akci za 349 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: 

Skladem > 5 ks

Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2.000 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Perfektní Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic od společnosti Nobilis Tilia - toto zboží zakoupíte s unikátní slevou za 349.00 Kč.

Enzymatický peeling s obsahem ovocných AHA kyselin z manga, papáji a ananasu dokonale a šetrně vyčistí a odstraní odumřelé kožní buňky. Perfektně poslouží všem typům pleti - usměrní tvorbu nadbytečného mazu, podpoří přirozenou funkci kožního mikrobiomu a zvýší odolnost pokožky. Výtažek z ibišku súdánského rozjasní pleť a podpoří její elasticitu. Pravidelné používání peelingu napomáhá sjednotit tón pleti, redukuje vznik jemných vrásek a viditelně omlazuje. Ovocno-květinová vůně éterických olejů z citrusů a ylang ylang, geránia a růže vnese do duše pohodu, radost a energii. Peeling neobsahuje abrazivní částice a je vhodný i pro citlivou nebo problematickou pleť.

Nobilis Tilia je ryze česká aromaterapeutická kosmetika zrozená ze živlů přírody. Výrobou voňavé kosmetiky šetrné k pokožce i planetě se zabývá od roku 1994 a většina jejích produktů se pyšní nejpřísnějšími certifikáty CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu.

Parametry produktu Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic

  • Název: Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic
  • Cena: 349.00 Kč
  • Výrobce: Nobilis Tilia

Podobné produkty

Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic

Další produkty od výrobce

Nobilis Tilia

Nobilis Tilia Enzymatický pleťový peeling s AHA kyselinami (50 ml) - bez drsných abrazivních částic značky Nobilis Tilia - tento hit seženete za jedinečnou cenu 349.00 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad Kč získáte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v našem skladu v Letňanech - ZDARMA. Výdejní doba: po - pá 9 - 17 h
  • GLS přepravní služba - 89 Kč
  • PPL přepravní služba - 96 Kč
  • Zásilkovna - 55 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky - 98 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu - 88 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny - 68 Kč
  • Liftago - 125 Kč
Platba

  • Platba kartou online (Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro)
  • Bankovním převodem
  • Platba při převzetí v ČR (dobírka) - 29 Kč