Kvalitní produkt Blossombs Semínková bomba - Dárková dekorace "Bee happy" - Včelka (1 ks) - originální a praktický dárek v jednom od oblíbené společnosti Blossombs nyní za cenu 129 Kč. Zobrazit více »
Skladem > 5 ks
pro objednávky nad 2.000 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Blossombs Semínková bomba - Dárková dekorace "Bee happy" - Včelka (1 ks) - originální a praktický dárek v jednom od známého výrobce Blossombs - tento hit seženete za perfektní cenu 129.00 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Udělejte si radost.
Vaše oblíbené zboží Blossombs Semínková bomba - Dárková dekorace "Bee happy" - Včelka (1 ks) - originální a praktický dárek v jednom od originálního výrobce Blossombs - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 129.00 Kč.
Tenhle malý, ale šikovný 4 v 1 dáreček vymazlili v nizozemském Blossombs z lásky k přírodě. Poslouží totiž jako milá dekorace, blahopřání, visačka na dárek, a nakonec si z něj vypěstujete malou louku. 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička v sobě ukrývá semínka BIO divokého lučního kvítí, třeba vlčí mák, chrpu nebo jetel, a po vykvetení poskytne azyl a potravu třeba zvědavým motýlím sosáčkům. Tomu říkáme dárek, který má skutečně smysl. 🙂
V nizozemském Blossombs dostali sympatičtí zakladatelé Daisy de Bruijn a Geerten van Eldik vykutálený nápad – vypiplat 100% přírodní pestrobarevné kuličky z jílu, semínek divokého lučního kvítí, přírodního barviva a živin. Tedy semínkové bomby, které po vyklíčení a rozkvětu ubytují a nakrmí včely, čmeláky, motýly a další hmyz, který je tolik důležitý pro ekosystém. A navíc – kdo sází, nezlobí. Přidáte se? 🙂
Parametry produktu Blossombs Semínková bomba - Dárková dekorace "Bee happy" - Včelka (1 ks) - originální a praktický dárek v jednom