Dnes jsme vybrali: Blossombs Semínkové bomby v papírovém sáčku - mix barev (25 ks) - udělejte radost sobě i přírodě od společnosti Blossombs nyní za cenu 479 Kč. Zobrazit více »
Skladem
pro objednávky nad 2.000 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Blossombs Semínkové bomby v papírovém sáčku - mix barev (25 ks) - udělejte radost sobě i přírodě značky Blossombs - tento artikl je tady pro vás výhodně za 479.00 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.
Hit katalogu: Blossombs Semínkové bomby v papírovém sáčku - mix barev (25 ks) - udělejte radost sobě i přírodě od top výrobce Blossombs - tento artikl doporučujeme za úžasnou cenu 479.00 Kč.
Rádi (si) nadělujete dárky, které mají skutečný smysl? Pak jsou 100% přírodní semínkové bomby trefa do černého, tedy vlastně pestrobarevného. 🙂 Do nenápadného papírového sáčku ukryli v nizozemském Blossombs 25 jílových kuliček se semínky BIO divokého lučního kvítí jako je vlčí mák, kopretina, řebříček, chrpa nebo jetel. Stačí je položit do měkké hlíny a po vykvetení vykouzlí úsměv vám a poskytnou azyl a potravu zvědavým včelím, čmeláčím nebo třeba motýlím sosáčkům.
V nizozemském Blossombs dostali sympatičtí zakladatelé Daisy de Bruijn a Geerten van Eldik vykutálený nápad – vypiplat 100% přírodní pestrobarevné kuličky z jílu, semínek divokého lučního kvítí, přírodního barviva a živin. Tedy semínkové bomby, které po vyklíčení a rozkvětu ubytují a nakrmí včely, čmeláky, motýly a další hmyz, který je tolik důležitý pro ekosystém. A navíc – kdo sází, nezlobí. Přidáte se? 🙂
Parametry produktu Blossombs Semínkové bomby v papírovém sáčku - mix barev (25 ks) - udělejte radost sobě i přírodě