Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče Uoga Uoga

Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče

Nabídka pro vás: Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče značky za akční cenu 369 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: 

Skladem

Do obchodu »
home

Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 2.000 Kč

sync

Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up

Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart

Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Dnes jsme vybrali: Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče od kvalitní značky Uoga Uoga - tento artikl musíte mít v právě probíhající akci za 369.00 Kč.

Vyživující pleťový peeling Time for Yourself od Uoga Uoga je ideální volbou, když si chcete dopřát chvilku péče jen pro sebe. Jemně odstraňuje odumřelé buňky pleti a odhaluje tak její svěží a zářivý vzhled, zatímco bílý jíl a celulóza jí zajišťují šetrné čištění. Obsažené kvalitní oleje, jako je sezamový, jojobový, arganový a výtažek z aloe, pokožku hloubkově hydratují a zanechávají ji hebkou na dotek. Nechte se unést vůní sladkého pomeranče, který přirozeně pozvedne vaši náladu. S 99% podílem přírodních ingrediencí a s certifikací COSMOS Natural je tento peeling skvělou volbou pro příznivce veganské kosmetiky. Dopřejte své pleti to nejlepší z přírody!

Litevská značka Uoga Uoga vyrábí kosmetiku laděnou s přírodou, experty z laborek i profesionálními vizážisty. Je funkční a vypiplaná z darů přírody, jako jsou nerafinované oleje lisované za studena, kosmetické jíly, bylinky, lesní plody, esenciální olejíčky, bílý jantar a další rozmazlovače. Naopak v nich není ani špetka syntetických barviv, vonných látek, konzervantů nebo minerálních olejů. Prostě nic, co škodí přírodě nebo člověku. Což dosvědčuje i přísný certifikát Cosmos.

Parametry produktu Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče

  • Název: Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče
  • Cena: 369.00 Kč
  • Výrobce: Uoga Uoga

Podobné produkty

Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče

Další produkty od výrobce

Uoga Uoga

Uoga Uoga Vyživující pleťový peeling Time for Yourself s rakytníkem (40 ml) - s olejem ze sladkého pomeranče od výrobce Uoga Uoga - tento hit získáte extra výhodně za 369.00 Kč. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude BEZPLATNÁ. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr v našem skladu v Letňanech - ZDARMA. Výdejní doba: po - pá 9 - 17 h
  • GLS přepravní služba - 89 Kč
  • PPL přepravní služba - 96 Kč
  • Zásilkovna - 55 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky - 98 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu - 88 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny - 68 Kč
  • Liftago - 125 Kč
Platba

  • Platba kartou online (Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro)
  • Bankovním převodem
  • Platba při převzetí v ČR (dobírka) - 29 Kč