Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE (pap. pytel 5 kg) - Sleva

Spokojenost přinášející Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE (pap. pytel 5 kg) - Sleva oblíbené značky Yellow&Blue (Tierra Verde) - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 750 Kč.

Sleva za lehce poškozený papírový obal, který je zajištěn papírovou páskou. Samotný produkt je zcela v pořádku.
Prací prášek bez parfemace, s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou se postará o váš bílý a stálobarevný textil. A pozor, jeho receptura prošla inovací. Nově vymazlené složení je účinnější a na jeden prací cyklus stačí pouhá lžíce prostředku. V prášku se mísí rozemleté mýdlové ořechy, olivové mýdlo a jedlá soda. Honosí se mezinárodním certifikátem Ecogarantie a vhodný je i pro praní látkových plen a oblečení těch nejmenších škvrňat.

Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Její ekologická drogerie nese název Yellow&Blue, kosmetické přípravky Tierra Verde a produkty pro domácí mazlíčky dostaly trefný název Catz&Dogz. Tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak Tierra dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

Parametry produktu Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE (pap. pytel 5 kg) - Sleva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.