Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky Energie rostlin

Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky

6750 Kč

Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky s proslulou značkou Energie rostlin - tento produkt máte na dosah ruky ve výhodné akci za 6750 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 2000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Energie rostlin

Jasný hit, Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky originální od labelu Energie rostlin - toto zboží zakoupíte v neopakovatelné akci za 6750 Kč.

Jste profesionální terapeut či proškolený nadšenec, který si touží míchat vlastní směsi z pohodlí domova? Pak je tento set přesně pro vás. Krásný dřevěný box ukrývá kompletní sadu 38 originálních jednodruhových esencí doktora Bacha a 2 krizovky (rescue remedy) k tomu. Esence pocházejí ze stromů a divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Obsahují výjimečně vysoký (7%) podíl aktivních látek. Ačkoli jsou konzervované alkoholem, jeho obsah v denní dávce je tak nízký, že kapky mohou bez obav užívat i děti a zvířata a samozřejmě jsou vhodné i pro vegany.

Značka Energie rostlin přináší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Kapky s energií vyluhovaných rostlin pomáhají vyrovnávat naše emocionální stavy a ulevit od mnoha každodenních starostí. Pomoc v nich mohou najít jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných "Bachovek" na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Parametry produktu Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky

 • Název: Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky
 • Cena: 6750 Kč
 • Výrobce: Energie rostlin
 • EAN:
 • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
 • Dávkování: 3-5 kapek, 3-5x denně dle potřeby
 • Hmotnost: 3 kg (celý set včetně boxu)
 • Materiál balení: sklo, plastový uzávěr s pipetou z borosilikátového skla, dřevěný box
 • Množství účinných látek: 7 % květových matečních esencí
 • Objem: každá lahvička po 20 ml
 • Obsah balení: 38 lahviček jednodruhových esencí + 2 lahvičky krizové směsi
 • Počet dávek v balení: každá lahvička cca 400 kapek
 • Podíl alkoholu: 27 %
Všechny produkty od výrobce
Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky Energie rostlin

Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce